SAUNY

Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się najwyższym poziomem wykonania.
Nasi eksperci dobiorą kabinę, piec oraz program sterujący automatyką indywidualnie do Państwa potrzeb.
Dzięki zastosowanej technologii produkcji i na bieżąco monitorowanej wilgotności drewna konstrukcja naszych kabin jest bardzo trwała.

Sauny CLASSIC

Wszystkie sauny panelowe Classic wykonano z trwałego, starannie wyselekcjonowanego drewna świerkowego. Do obłożenia ścian wykorzystano panele boazeryjne o grubości 14 mm w wersji "soft" co oznacza, że wszystkie ostre krawędzie są zaokrąglone oraz posiadają wydłużony piórowpust. Konstrukcję ścian stanowi rama wykonana z wysokogatunkowego drewna iglastego z zachowaniem surowych wymagań dla drewna konstrukcyjnego.

sauna5.jpg

Sauny COUNTRY

Sauna DOMA Country jest konwencjonalną, wykonaną z masywnych bali sauną o typowym fińskim charakterze. Ściany zostały wykonane wyłącznie z najlepszych, suchych świerków poddanych specjalistycznej obróbce, która zapewnia doskonałą gładkość, szczelność, oraz trwały zapach. Sauny Country charakteryzują się wysoką jakością. Zastosowano również stylowe, zewnętrzne oświetlenie podgzymsowe.

sauna6.jpg

Sauny SOLAR

Sauna "Solar" jest najbardziej luksusową z kabin panelowych dostępnych w najnowszej kolekcji DOMA. Elementy z których zbudowano saunę wykonano z zachowaniem łagodnych zaokrągleń, zaś drewno wykorzystane do wyłożenia ścian zostało selektywnie dobrane co sprawia, że wnętrze sauny jest idealnie bezsęczne o charakterystycznym zapachu.

row1.jpg

Sauny FITNESS

Doma Fitness jest ulepszoną wersją sauny Classic. Również w tym modelu ściany sauny wykonano ze starannie wysortowanych paneli świerkowych "soft".

row3.jpg

Sauny nietypowe

Wybór standardowych modeli saun DOMA jest obecnie jednym z największych na rynku, jednak może zdarzyć się tak, że wybrane przez Państwa miejsce na saunę nie pozwala na zamontowanie standardowego modelu.

DOMA Sauna & SPA

Krzyszkowice 29A
26-650 Przytyk k. Radomia

tel.: (048) 326 15 11
fax: (048) 618 00 91
tel. kom.: (0) 606 435 002

e-mail: info@saunaispa.pl

Zapraszamy na stronę: parapety.radom.pl

Zeskanuj kod QR